CL31C471JCCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C471JCCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"