CL31C561JGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C561JGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F