CL31C681JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C681JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM