CL32A107MQVNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32A107MQVNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 318,828
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE