CL32B103KGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B103KGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE