CL32B104KCFNNWE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B104KCFNNWE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM