CL32B223KGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B223KGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM