RC0603F1R82CS SAMSUNG
  • More about RC0603F1R82CS SAMSUNG
    RC0603F1R82CS SAMSUNG
    RC0603F1R82CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F1R82CS is described as RESISTOR 0201 1.82OHM 0.05W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK