RC0603F2R4CS SAMSUNG
  • More about RC0603F2R4CS SAMSUNG
    RC0603F2R4CS SAMSUNG
    RC0603F2R4CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F2R4CS is described as RESISTOR 0201 2.4OHM 0.05W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN