RC1608F3480CS SAMSUNG
  • More about RC1608F3480CS SAMSUNG
    RC1608F3480CS SAMSUNG
    RC1608F3480CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F3480CS is described as RESISTOR 0603 348OHM 0.1W 1/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE