RC3225F1960CS SAMSUNG
  • More about RC3225F1960CS SAMSUNG
    RC3225F1960CS SAMSUNG
    RC3225F1960CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F1960CS is described as RESISTOR 1210 196OHM 0.33W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK