RC3225F19R1CS SAMSUNG
  • More about RC3225F19R1CS SAMSUNG
    RC3225F19R1CS SAMSUNG
    RC3225F19R1CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F19R1CS is described as RESISTOR 1210 19.1OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X