RC3225F1R05CS SAMSUNG
  • More about RC3225F1R05CS SAMSUNG
    RC3225F1R05CS SAMSUNG
    RC3225F1R05CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F1R05CS is described as RESISTOR 1210 1.05OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK