RC3225F36R5CS SAMSUNG
  • More about RC3225F36R5CS SAMSUNG
    RC3225F36R5CS SAMSUNG
    RC3225F36R5CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F36R5CS is described as RESISTOR 1210 36.5OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F