RC6432F4R3CS SAMSUNG
  • More about RC6432F4R3CS SAMSUNG
    RC6432F4R3CS SAMSUNG
    RC6432F4R3CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F4R3CS is described as RESISTOR 2512 4.3OHM 1W +300. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH