RC6432F620CS SAMSUNG
  • More about RC6432F620CS SAMSUNG
    RC6432F620CS SAMSUNG
    RC6432F620CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC6432F620CS is described as RESISTOR 2512 62OHM 1W 100PP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK