RCS3216F511CS SAMSUNG
  • More about RCS3216F511CS SAMSUNG
    RCS3216F511CS SAMSUNG
    RCS3216F511CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS3216F511CS is described as RESISTOR 1206 510OHM 0.25W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V