IME30-15BPSZW2S SICK Inc
  • Part Number: IME30-15BPSZW2S
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 12.15mm Range, M30 x 1.5, PNP, NO, Cable, 3-Wire, 2 m
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about IME30-15BPSZW2S SICK Inc
    IME30-15BPSZW2S SICK Inc
    IME30-15BPSZW2S is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. IME30-15BPSZW2S is described as Proximity Sensor, Inductive, 12.15mm Range, M30 x 1.5, PNP, NO, Cable, 3-Wire, 2 m. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD