PHT-RP060ET10SEALS0Z SICK Inc
  • Part Number: PHT-RP060ET10SEALS0Z
  • Manufacturer Name: SICK Inc
  • Description: Pressure Sensor, PHT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 60 psi, #20°C-+150°C, 4mA- 20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PHT-RP060ET10SEALS0Z SICK Inc
    PHT-RP060ET10SEALS0Z SICK Inc
    PHT-RP060ET10SEALS0Z is manufactured by SICK Inc and is categorized in the Sensors category. PHT-RP060ET10SEALS0Z is described as Pressure Sensor, PHT, Liquid, Gaseous, 0 psi ... 60 psi, #20°C-+150°C, 4mA- 20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.