3RT1045-1AP60 SIEMENS
  • Part Number: 3RT1045-1AP60
  • Manufacturer Name: SIEMENS
  • Description: Sirius 3RT 3 Pole Contactor, 80 A, 37 kW, 220 V ac@ 50 Hz, 240 V ac@ 60 Hz Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 3RT1045-1AP60 SIEMENS
    3RT1045-1AP60 SIEMENS
    3RT1045-1AP60 is manufactured by SIEMENS and is categorized in the Contactors category. 3RT1045-1AP60 is described as Sirius 3RT 3 Pole Contactor, 80 A, 37 kW, 220 V ac@ 50 Hz, 240 V ac@ 60 Hz Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN