BTA10-800BWRG STMicro
  • Part Number: BTA10-800BWRG
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 1,109
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM