SMP100LC-120 STMicro
  • Part Number: SMP100LC-120
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRISIL 100A 120V BIDIRECT SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 7,041
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM