SMP80MC-270 STMicro
  • Part Number: SMP80MC-270
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRISIL 80A 270V BIDIRECT SMB
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 16,507
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM