STPS30M100ST STMicro
  • Available: 1,961
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M100ST STMicro
    STPS30M100ST STMicro
    STPS30M100ST is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M100ST is described as DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH