STPS8H100FP STMicro
  • Available: 1,262
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS8H100FP STMicro
    STPS8H100FP STMicro
    STPS8H100FP is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS8H100FP is described as DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220FPAC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE