TMMBAT48FILM STMicro
  • Available: 101,762
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TMMBAT48FILM STMicro
    TMMBAT48FILM STMicro
    TMMBAT48FILM is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. TMMBAT48FILM is described as DIODE SCHOTTKY 40V 350MA MINMELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"