DW-22-12-G-T-670 Samtec
  • More about DW-22-12-G-T-670 Samtec
    DW-22-12-G-T-670 Samtec
    DW-22-12-G-T-670 is manufactured by Samtec and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. DW-22-12-G-T-670 is described as CONN HEADER 66POS TRIPLE 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE