FFSD-05-D-12.00-01-N Samtec
  • Available: 1,073
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FFSD-05-D-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-D-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-D-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-05-D-12.00-01-N is described as CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE