FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-05-S-12.00-01-N is described as CABLE ASSM .05" 10PS SGL END 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP