FFSD-10-S-12.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-10-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-10-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-10-S-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-10-S-12.00-01-N is described as CABLE ASSM .05" 20PS SGL END 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD