2061050PG1M11H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061050PG1M11H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 50 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 4-20 mA, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061050PG1M11H18NN Setra Systems
    2061050PG1M11H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061050PG1M11H18NN is described as Press Transducer, 50 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 4-20 mA, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE