2061100PC2M11T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PC2M11T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Compound, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PC2M11T18NN Setra Systems
    2061100PC2M11T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PC2M11T18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Compound, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH