2061100PCJ722H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PCJ722H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Compound, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PCJ722H18CN Setra Systems
    2061100PCJ722H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PCJ722H18CN is described as Press Transducer, 100 PSI Compound, 7/16"SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT