2061100PG1M22T18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG1M22T18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG1M22T18CN Setra Systems
    2061100PG1M22T18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG1M22T18CN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V