2061100PG1M27H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG1M27H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG1M27H18CN Setra Systems
    2061100PG1M27H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG1M27H18CN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE