2061100PG2M22H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG2M22H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG2M22H18NN Setra Systems
    2061100PG2M22H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG2M22H18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK