2061100PGJ711H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PGJ711H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PGJ711H18NN Setra Systems
    2061100PGJ711H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PGJ711H18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"