2061200PC2M11T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PC2M11T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PC2M11T18NN Setra Systems
    2061200PC2M11T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PC2M11T18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE