2061200PCJ711T18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PCJ711T18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Compound, 7/16 SAE, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ca
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PCJ711T18CN Setra Systems
    2061200PCJ711T18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PCJ711T18CN is described as Press Transducer, 200 PSI Compound, 7/16"SAE, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ca. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH