2061200PCJ722H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PCJ722H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Compound, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PCJ722H18NN Setra Systems
    2061200PCJ722H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PCJ722H18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Compound, 7/16"SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)