2061200PG1M27H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG1M27H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG1M27H18CN Setra Systems
    2061200PG1M27H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG1M27H18CN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F