2061200PG2M22T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M22T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, M
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M22T18GN Setra Systems
    2061200PG2M22T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M22T18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, M. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM