2061200PG2M22T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M22T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M22T18NN Setra Systems
    2061200PG2M22T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M22T18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"