2061200PG2M27H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M27H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M27H18NN Setra Systems
    2061200PG2M27H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M27H18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM