2061200PG2M27T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M27T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M27T18NN Setra Systems
    2061200PG2M27T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M27T18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP