2061200PGJ711H18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PGJ711H18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PGJ711H18GN Setra Systems
    2061200PGJ711H18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PGJ711H18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM