2061200PGJ727H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PGJ727H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16 SAE, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PGJ727H18NN Setra Systems
    2061200PGJ727H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PGJ727H18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16" SAE, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM