2061200PGJ727T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PGJ727T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16 SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PGJ727T18GN Setra Systems
    2061200PGJ727T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PGJ727T18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16" SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM