2061250PC2M27H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PC2M27H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/4 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS,
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PC2M27H18CN Setra Systems
    2061250PC2M27H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PC2M27H18CN is described as Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/4" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS,. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM