2061250PCJ722H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PCJ722H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Compound, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PCJ722H18NN Setra Systems
    2061250PCJ722H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PCJ722H18NN is described as Press Transducer, 250 PSI Compound, 7/16"SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE